Тел/факс: +38 (044) 591-08-30
Ел. пошта: info@karapuz.ua
Адреса: вул. Шутова 9-а, Київ 03113
В цьому розділі: Новинки  Антисептики Карапуз  Засоби для прання  Засоби гiгiєни  Дитяча косметика  ПУПСіК  O'KEY  Для посудомийних машин  Splito  Морські солі для ванн  Сода кальцинована

Засоби для прання

Засіб для прання дитячої білизни з перших днів життя 3 л

Сенситив 3 л + 1,5 л
Рідкий засіб в зручній упаковці ідеально підходить для прання бавовняних, льняних і синтетичних тканин. М'які речовини, що входять до складу засобу, не вихликають подразнень шкіри і легко виполіскуються. Рекомендуємо для використання у активаторних та автоматичних пральних машинах та для ручного прання.

Відбілювач для дитячої білизни "Карапуз" 200 г і 500 г.

Отбел Кар 500 + 200
Відбілювач для посилення ефекту прання білих речей. Збільшує ефект прання при збільшенні температури.
Кисневий відбілювач для дитячої білизни "Карапуз" цє якісний засіб, що використовується при ручному пранні або в машинах будь-якого типу.
Формула продукту насичена активним киснем, завдяки якому не пошкоджується структура тканини. Вона забезпечує бездоганне відбілювання, залишаючи тканини м'якими і приємними на дотик.
Відбілювач безпечний для прання речей навіть новонародженої дитини. Його можна застосовувати як окремий засіб для білої білизни при замочуванні перед пранням або безпосередньо під час прання в комбінації з пральним порошком.
  • Покращує ефект прання
  • Покращує білизну
  • Зберігає кольори

Плямовивідник для дитячої білизни "Карапуз" 200 г і 500 г.

Пятно Кар 500 + 200
Плямовивідник для посилення ефекту прання кольорових речей. Покращує виведення плям при замочуванні. Підходить для ручного прання або пральних машин будь-якого типу.
Формула насичена активним киснем і ензимами, які активно виводять з тканин плями. Завдяки інгібітору перенесення кольору не відбувається зміна кольору тканин.
Продукт безпечний для прання дитячих речей. Його можна застосовувати як окремий засіб для дитячих речей при замочуванні перед пранням або безпосередньо під час прання в комбінації з основним продуктом.
Для відпирання сильних плям розведіть невелику кількість в ложці води і нанесіть на пляму за 30 хвилин до прання.
  • Покращує ефект прання
  • Видаляє плями
  • Зберігає кольори

Пральний порошок «Карапуз» з перших днів життя 2400 г, 400 г

Карапуз Новор 2,4 + 400
Нам вдалося створити настільки м'який і нешкідливий пральний порошок, що ним можна прати навіть дитячі пелюшки з перших днів життя дитини. Створений на основі високоякісного малайзійського мила, що принципово відрізняє його від синтетичних миючих засобів, не викликає подразнень навіть у немовлят.
Цей вид рекомендується також для людей з дуже чутливою шкірою, але для відпирання складних забруднень необхідна висока температура.
Можна використовувати для прання в машинках-автоматах, машинках активаторного типу і ручного прання.
З огляду на велику потребу в пральному порошку, ми пропонуємо купувати його в економічній упаковці – 1800 г, при цьому Ви заощаджуєте близько 20% своїх грошей. Порошок також випускається в звичайній упаковці 400 г.

Пральний порошок «ПУПСіК» з перших днів життя 2400 г, 400 г

Пупсик 2,4 + 400
Пральний порошок «Пупсік» рекомендується використовувати з перших днів життя і для людей з дуже чуттєвою шкірою. Він виготовлений на основі високоякісного пальмового мила, не містить відбілювачі, ензими й ароматизатори і не викликає подразнень навіть у немовлят.
Для прання складних забруднень потрібна висока температура.
Пральний порошок «Пупсік» – це порошок економ-класу, безпечність та якість за помірну ціну.