Тел/факс: +38 (044) 591-08-30
Ел. пошта: info@karapuz.ua
Адреса: вул. Шутова 9-а, Київ 03113
Продукцiя > Новинки  Антисептики Карапуз  Засоби для прання  Засоби гiгiєни  Дитяча косметика  ПУПСіК  O'KEY  Для посудомийних машин  Splito  Морські солі для ванн  Сода кальцинована

Splito

НОВИНКА !!! Господарське мило Splito 500 г

Спліто госп мило дой-пак
Господарське мило – це багатофункціональний мийний засіб, перевірений часом і багатьма поколіннями. Рідке господарське мило Splito призначене для прання, миття підлоги, кахелю, сантехніки, посуду, чищення поверхонь. Засіб має приємну консистенцію та надійну формулу. У складі є справжнє мило, що відрізняє цей продукт від інших. Такий корисний засіб є необхідним у Вашому домашньому арсеналі.
  • Спосіб використання. Для автоматичного прання: дозувати залежно від ступеня забруднення білизни та жорсткості води; м’яка вода 20-60 °C – 75 мл; жорстка вода 20-60 °C – 100 мл; дозування вказано з розрахунку на 4-5 кг білизни на 10 л води в пральних машинах.
  • Для ручного прання: 40 мл засобу розчиніть у 5 л теплої води; ополосніть та висушіть руки після ручного прання.
  • Для миття посуду: мийний засіб нанести на губку або забруднену поверхню, розтерти до появи піни, ополоснути великою кількістю води.
  • Для прибирання: 25 мл засобу розчиніть у 5 л теплої води; не вимагає змивання; вікна та скляні поверхні протерти насухо.

НОВИНКА !!! Універсальний засіб для чищення Splito з ароматом грейпфруту 500 г

Спліто чистячий дой-пак
Універсальний засіб для чищення посуду, сантехніки та кухонних поверхонь. Засіб ефективно очищує поверхні від застарілого бруду, вапняного нальоту, усуває неприємні запахи. Забезпечує антимікробну дію. Сода у складі засобу гарантує ефективне очищення, яке не залишає подряпин і не пошкоджує поверхні.

НОВИНКА !!! Засіб для миття посуду Splito з ароматом яблука 500 г

Спліто для посуду дой-пак
Ефективно видаляє забруднення та жир, створюючи густу піну. Засіб легко змивається холодною водою, не пересушує шкіру рук, має у складі пом’якшуючі компоненти. Має приємний аромат лимону, який усуває неприємні запахи.

Пральний порошок Splito 10 кг, 2,4 кг, 400 г

Сплито порошок 400 г
Ідеально підходить для прання бавовняних, льняних і синтетичних тканин. М'які речовини, що входять до складу засобу, не вихликають подразнень шкіри і легко виполіскуються. Рекомендуємо для використання у активаторних та автоматичних пральних машинах та для ручного прання.
- для автоматичного прання,
- для ручного прання,
- не створює накипу,
- для теплої обо гарячої води,
- за доступною ціною.
  • Захист механізмів від накипу
  • захист шкіри при ручному пранні

Сода кальцинована 700 г

НОВИНКА !!! Сода кальцинована Splito 700 г

Сода кальцинована
Сода кальцинована - це універсальний засіб для чищення, жировидалення, пральний і водозм'якшувальний засіб!
Використовуйте кальциновану соду для:
- для плит раковин, ванн, підлоги, унітазів,
- для фарфорового, фаянсового, і емальованого посуду,
- для чищення і видалення жиру,
- для ручного і машинного прання та кип'ятіння сильно забруднених речей,
- для пом'якшення води в пральних машинах.
  • Кальцинована сода дуже економний і ефективний миючий засіб. Також кальцинована сода екологічно безпечна речовина, яка не забруднює природу, на відміну від звичних і дорожчих миючих засобів, що містять фосфати. Використовуйте її в побуті і Ви заощадите гроші, час та своє здоров'я!

НОВИНКА !!! Засіб для прочистки стічних труб Splito 70 г.

Спліто труби
І Швидко та ефективно розчиняє застарілий бруд, видаляє неприємні запахи. Не пошкоджує пластмасові труби. Достатньо одного пакетика для прочистки побутової труби.
Висипайте пакетик в отвір для зливу води в умивальнику і додавайте 1 стакан води. Зачекайте 10-20 хвилин і промийте проточною водою.
  • - Для гарячої води,
  • - Для холодної води