Тел/факс: +38 (044) 591-08-30
Ел. пошта: info@karapuz.ua
Адреса: вул. Шутова 9-а, Київ 03113
В цьому розділі: Iсторiя компанiї  Виробництво  Торгова марка  Доброчиннiсть  Нагороди, дипломи  Контакти

Історія компанії

Що полюбляють малюки - ми знаєм,
Бо кожен по дитині маєм.
Історія порошку «Карапуз» розпочинається в 60-х роках, коли науково-дослідні інститути Радянського Союзу розробляли принципово новий, екологічно чистий і безпечний пральний порошок, яким збиралися підкорити світ. Ще тоді підіймалося питання про шкідливий вплив синтетичних миючих засобів на організм людини, особливо дитини. Але втілитися в життя цей проект зміг лише в 1997 році, коли колектив молодих і талановитих учених продовжив праці своїх колег і створив унікальний дитячий пральний порошок на основі мила.
Продукт клінічно випробували, і вперше пральний порошок було дозволено Міністерством охорони здоров’я України для використання з перших днів життя дитини.
Саме фірма «Карапуз» першою зуміла об'єднати морську сіль і натуральні екстракти трав в одному продукті. Потім виникла дитяча олійка на основі рослинних, а не мінеральних олій.
Вдячні батьки писали листи колективу фірми, наполягаючи на випуску все нової і нової продукції, пропонуючи свої оригінальні ідеї. А винахідники в цей час розширювали серію косметичних засобів по догляду за дітьми на основі натуральної сировини.
«Карапуз» корисний не лише дітям, але і дорослим. Його вибирають ті, хто піклується про своє здоров'я і користується натуральними косметичними засобами.
Ми цінуємо Вашу думку і намагаємося бути якнайближче, враховувати і задовольняти усі ваші бажання.
«Карапуз» - ростемо разом.