Тел/факс: +38 (044) 591-08-30
Ел. пошта: info@karapuz.ua
Адреса: вул. Шутова 9-а, Київ 03113
Батькам > Кориснi поради  Дитячi iгри!

Дитячі ігри!

1. Від народження до року

Дмемо-дмемо

Надуйте щоки і дмухніть в обличчя маляті. У відповідь воно постарається дмухнути на вас, якщо цього не відбудеться, спробуйте дмухнути ще раз, помахавши при цьому головою. Якщо маля не може дмухнути, покажіть йому, як це треба зробити, із силою видихнувши повітря. Так дитина скоріше зрозуміє, як треба дмухати. Пізніше навчите його сдувати пушинку з долоні, мильну піну у ванній, у 1,5 року – дути через соломинку у воду, у тарілку з борошном. Стежите, щоб соломинка не потрапила в борошно!

Тунель

Зробіть невеликий тунель з коробок. Самі станьте на кінці тунелю і покличтете маля, щоб воно повзло до вас. Подбадривайте його веселою чи пісенькою ударами.

Від року до трьох

Будильник

Вам знадобляться кілька м'яких іграшок і всілякі інструменти, здатні видавати різні звуки: дзвіночок, брязкальце, свистулька, деревяные ложки, музична шараманка і т.д. одна з іграшок, наприклад, ведмежа, спить, а інші іграшки, за кожною з який закріплений визначений мызакльный інструмент, будять його, сховавши під чи хусткою картонною ширмою. Дитина повинна відгадати звуки якої іграшки розбудили медвежёнка.

Піймай комара

До веревочкедлинной 0,5 метра пивязывают хусточка – «комар». Мотузку з комаром можна прикріпити до прутика, а можна тримати в руці.
Дорослий тримає верёвочку так, щоб «комар» знаходився на 5-10 див вище піднятої руки дитини. Дитина, подрпыгивая. Намагається прихлопнуть комара долонями.

Від трьох до п'яти

Ромашка

З папера заздалегідь робиться ромашка – пелюстків стільки, скільки буде дітей, на зворотній стороні кожного пелюстка, написані смішні завдання. Діти відриваються пелюстки і починають виконувати завдання: ходять гуськом, кукурікають, стрибають на одній ніжці, печуть пісеньку, повторюють скоговорку…

Повітряна кулька

Завжди майте про запас повітряна кулька. У важку хвилину він придасться. Надуйте його і скажіть маляті, що він не повинний дозволяти кульці опуститься на підлогу, увесь час ловлячи його чи підкинути в повітря.