Тел/факс: +38 (044) 591-08-30
Ел. пошта: info@karapuz.ua
Адреса: вул. Шутова 9-а, Київ 03113
Продукцiя > Новинки  Антисептики Карапуз  Засоби для прання  Засоби гiгiєни  Дитяча косметика  ПУПСіК  O'KEY  Для посудомийних машин  Splito  Морські солі для ванн  Сода кальцинована

Дитяча косметика

Натуральна дитяча олійка - 190 мл та 100 мл

Олійка Обліпиха
Завдяки природному рослинному вмісту й екстрактам трав олія збагачує шкіру і знімає подразнення.
У виробництві дитячої олійки ми використовуємо лише високоочищену рослинну олію і натуральні екстракти трав, тому дитяча олія має великий термін придатності й підходить для догляду за немовлятами.
Застосовуйте олійку «Карапуз» після гігієнічних процедур і Ваша дитина буде здоровою навіть якщо її шкіра особливо чутлива і схильна до опрілостей. Молочний струп розм'якшується кількома краплями дитячої олії «Карапуз», після чого він легко віддаляється ніжним розчісуванням чи протиранням.
Дитяча олійка всмоктується повільніше, ніж крем чи молочко, тому вона ідеально підходить для масажу, як загальнозміцнюючого, так і лікувального.
Ми пропонуємо дитячу олійку «Карапуз» в упаковках 190мл і 100 мл з екстрактами трав.
  • Ромашка,
  • 5 лікарських трав,
  • Обліпиха.

Крем “Карапуз”

Крем
Шкіра малюків значно чутливіша і ніжніша, ніж у дорослих. Її слід особливо ретельно очищати і зм'якшувати, оберігати від подразнень і почервонінь.
Крем “Карапуз” – це оперативна допомога при опрілостях і діатезах. Він усуває сухість, підтримує еластичність шкіри на всіх ділянках тіла. Легко усмоктується, зволожує і живить шкіру, має різнозаживляючу і заспокійливу дію.
Крем містить b-каротин, екстракти зародків пшениці, вітаміни А та Е, екстракти люцерни і кульбаби.
Дитячий крем “Карапуз” – це оперативна допомога, висока якість і прийнятна ціна.

Пудра-присипка - перша допомога при пелюшкових опрілостях- 50 г

Присыпка 3 вида
Пудра-присипка «Карапуз» захищає від натирання й усмоктує надлишок вологи в шкірних складках (пахвових, шийних, колінних). Після видалення залишків присипки, нанесеної раніше, рекомендується насипати небагато присипки і рівномірно розподілити по шкірі дитини.
Присипка «Карапуз» складається з тальку, крохмалю й екстрактів 5-ти лікарських трав.
Випускається 3-х видів:
  • Сенситів,
  • Ромашка,
  • 5 трав.