Тел/факс: +38 (044) 591-08-30
Ел. пошта: info@karapuz.ua
Адреса: вул. Шутова 9-а, Київ 03113
Продукцiя > Новинки  Антисептики Карапуз  Засоби для прання  Засоби гiгiєни  Дитяча косметика  ПУПСіК  O'KEY  Для посудомийних машин  Splito  Морські солі для ванн  Сода кальцинована

Засоби гігієни

НОВИНКА !!! Засіб для миття дитячого посуду і іграшок з перших днів життя "Ромашка"- 500 мл

Для посуду Ромашка дой-пак і пляшка
Тепер доступно в упаковці дой-пак!
Спеціальний миючий засіб на основі натуральних олій для миття дитячого посуду і іграшок. Підходить для пляшечок, сосок, пустушок, пластмасових і стекляных виробів. Містить екстракт медичної ромашки.

Сіль для купання малят з травами 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Карапуз 5 видів
Купання для дітей це велике задоволення. Зробити його ще приємнішим і кориснішим Вам допоможе екологічно чиста океанічна сіль «Карапуз» з екстрактами трав. Вона збагачує воду мінералами, необхідними для здоров'я дитини. Екстракти трав містять ефірні олії, флавоноїди, хамазулен і вітамін С, що у сполуці із сіллю забезпечують ніжній шкірі маляти гарний догляд.
Якщо використовувати сіль регулярно, можна забезпечити профілактику опрілостей і сприяти швидкому загоєнню потертостей і подряпинок на шкірі дитини.
Сольові ванночки з травами зміцнюють імунітет, заспокоюють дітей, поліпшують настрій, знижують алергічні реакції. Після прийняття такої ванночки дитина буде бадьорою і життєрадісною.
Існує 4 види солі для ванн “Карапуз”:
 • Ромашка;
 • Череда;
 • М'ята;
 • Заспокійливий збір з лавандою і ялицею (піхтою);
 • Антибактеріальна з іонами срібла.

Протизапальний збір з Ромашкою 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Ромашка
Ромашка має очищувальні та асептичні властивості. Екстракт ромашки використовується для зменшення запалень, має загоювальну та антиалергічну дію, надає шкірі бархатистості, пружності та матовості,
а також тонізує та освіжає. Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

Протиалергічний сбір з Причепою (Чередою) 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Череда
Екстракт причепи (череди) має протиалергічну, заспокійливу та протизапальну дію, знімає подразнення, опрілості та діатези, допомагає при пітливості шкіри. Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

Заспокійливий збір з Лавандою та Ялицею (Піхтою) 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Лаванда
Лавандова олія має антисептичні, загоювальні та регенераційні властивості. Олія лаванди та ялиці (піхти) заспокоюють, знімають стрес, роздратування, усуває безсоння, неврози та допомагає при плаксивості. Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

Зміцнюючий збір з Шавлією та Звіробоєм 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Шалфей
Олія шавлії та екстракт звіробою мають виражену регенеруючу, заживляючу, а також яскраву заспокійливу дію.  Олія шавлії та екстракт звіробою мають протизапальні, антиоксидантні, антимікробні та антигрибкові властивості, містять багато корисних компонентів, у тому числі вітаміни А, Е, К, С, групи В (шавлія) та А, С, Е, Р, РР, В4 (звіробій). Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

Антибактеріальна сіль з іонами Срібла 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Срібло
Іони срібла мають стабільні антибактеріальні, антимікробні та антисептичні властивості, є природнім антибіотиком. Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

М'які шампуні для малят "без сліз" 250 мл

Обез + Слон + Лев
М’який догляд за волоссям дитини завдяки натуральній основі рослинного походження. Після купання волосся легко розчісується. Підходить для самого першого волосся.
Містить м'які миючі речовини, а також пом'якшуючі і зволожуючі компоненти, екстракти 5-ти лікарських рослин для м’якого і блискучого волосся
Серія включає 2 види:
 • Левеня;
 • Мавпочка;
 • Слоненя.

НОВИНКА !!! Антибактеріальне Крем-мило з іонами срібла без Лаурилсульфату натрію - 400 г

ж/мыло серебро
Рідке мило на оcнові кокосової олії. Не містить Лаурил- і Лауретсульфати Натрію. Підходить для найчутливішої шкіри. Має антибактеріальний ефект завдяки вмісту іонів срібла.

НОВИНКА !!! Рідке мило "Ромашка" без Лаурилсульфату натрію - 190 г

ж/мыло Ромашка
Рідке мило на основі кокосової олії. Не містить Лаурил- і Лауретсульфати Натрію. Підходить для найчутливішої шкіри. Має антибактеріальний ефект завдяки змісту екстракту медичної ромашки.

Бальзам для миття дитячого посуду і іграшок з перших днів життя з іонами срібла - 500 мл

Для пос Серебро
Особливо м'який і делікатний миючий засіб на основі натуральних олій для миття дитячого посуду і іграшок. Підходить для пляшечок, сосок, пустушок, пластмасових і скляных виробів. Має антибактеріальний ефект завдяки вмісту іонів срібла.

Рідке крем-мило для малят 400 мл

ж/мыло 400-3 вида
Ми пропонуємо Вам м'яке рідке мило для купання дитини з екстрактами трав, що зручно дозується і зберігає стерильність усередині флакона.
Рідке мило “Карапуз” містить м'які миючі речовини, а також зм'якшуючі і зволожуючі шкіру компоненти, екстракти персика, банана і 5-ти лікарських трав, що мають заспокійливу дію. Після купання з використанням рідкого мила не потрібно застосовувати крем.
Трішки старшим діткам важко мити руки самостійно за допомогою звичайного мила, тому що воно не утримується в маленьких долоньках. Завдяки рідкому милу Ваша дитина буде максимально самостійною, що позбавить Вас багатьох турбот.
 • Фіто-комплекс;
 • Персик-банан;
 • Антибактеріальне з іонами срібла.

Рідке крем-мило для малят 190 мл

ж/мыло 190-3 вида
З екстрактами ромашки, 5 трав та фруктів. Підходить для миття тіла та рук з перших днів життя. Ніжний натуральний склад підтримує природний баланс шкіри малюка. Серія включає 2 види:
 • 5 лікарських трав;
 • Ромашка;
 • Вітамінка.