Тел/факс: +38 (044) 591-08-30
Ел. пошта: info@karapuz.ua
Адреса: вул. Шутова 9-а, Київ 03113
Продукцiя > Новинки  Антисептики Карапуз  Засоби для прання  Засоби гiгiєни  Дитяча косметика  ПУПСіК  O'KEY  Для посудомийних машин  Splito  Морські солі для ванн  Сода кальцинована

Засоби гігієни

НОВИНКА !!! Сіль для купання малят з травами 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Карапуз 5 видів
Купання для дітей це велике задоволення. Зробити його ще приємнішим і кориснішим Вам допоможе екологічно чиста океанічна сіль «Карапуз» з екстрактами трав. Вона збагачує воду мінералами, необхідними для здоров'я дитини. Екстракти трав містять ефірні олії, флавоноїди, хамазулен і вітамін С, що у сполуці із сіллю забезпечують ніжній шкірі маляти гарний догляд.
Якщо використовувати сіль регулярно, можна забезпечити профілактику опрілостей і сприяти швидкому загоєнню потертостей і подряпинок на шкірі дитини.
Сольові ванночки з травами зміцнюють імунітет, заспокоюють дітей, поліпшують настрій, знижують алергічні реакції. Після прийняття такої ванночки дитина буде бадьорою і життєрадісною.
Існує 4 види солі для ванн “Карапуз”:
 • Ромашка;
 • Череда;
 • М'ята;
 • Заспокійливий збір з лавандою і ялицею (піхтою);
 • Антибактеріальна з іонами срібла.

Протизапальний збір з Ромашкою 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Ромашка
Ромашка має очищувальні та асептичні властивості. Екстракт ромашки використовується для зменшення запалень, має загоювальну та антиалергічну дію, надає шкірі бархатистості, пружності та матовості,
а також тонізує та освіжає. Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

Протиалергічний сбір з Причепою (Чередою) 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Череда
Екстракт причепи (череди) має протиалергічну, заспокійливу та протизапальну дію, знімає подразнення, опрілості та діатези, допомагає при пітливості шкіри. Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

Заспокійливий збір з Лавандою та Ялицею (Піхтою) 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Лаванда
Лавандова олія має антисептичні, загоювальні та регенераційні властивості. Олія лаванди та ялиці (піхти) заспокоюють, знімають стрес, роздратування, усуває безсоння, неврози та допомагає при плаксивості. Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

Зміцнюючий збір з Шавлією та Звіробоєм 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Шалфей
Олія шавлії та екстракт звіробою мають виражену регенеруючу, заживляючу, а також яскраву заспокійливу дію.  Олія шавлії та екстракт звіробою мають протизапальні, антиоксидантні, антимікробні та антигрибкові властивості, містять багато корисних компонентів, у тому числі вітаміни А, Е, К, С, групи В (шавлія) та А, С, Е, Р, РР, В4 (звіробій). Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

Антибактеріальна сіль з іонами Срібла 500 г в упаковці дой-пак

Сіль Срібло
Іони срібла мають стабільні антибактеріальні, антимікробні та антисептичні властивості, є природнім антибіотиком. Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

М'які шампуні для малят "без сліз" 250 мл

Обез + Слон + Лев
М’який догляд за волоссям дитини завдяки натуральній основі рослинного походження. Після купання волосся легко розчісується. Підходить для самого першого волосся.
Містить м'які миючі речовини, а також пом'якшуючі і зволожуючі компоненти, екстракти 5-ти лікарських рослин для м’якого і блискучого волосся
Серія включає 2 види:
 • Левеня;
 • Мавпочка;
 • Слоненя.

НОВИНКА !!! Антибактеріальне Крем-мило з іонами срібла без Лаурилсульфату натрію - 400 г

ж/мыло серебро
Рідке мило на оcнові кокосової олії. Не містить Лаурил- і Лауретсульфати Натрію. Підходить для найчутливішої шкіри. Має антибактеріальний ефект завдяки вмісту іонів срібла.

НОВИНКА !!! Рідке мило "Ромашка" без Лаурилсульфату натрію - 190 г

ж/мыло Ромашка
Рідке мило на основі кокосової олії. Не містить Лаурил- і Лауретсульфати Натрію. Підходить для найчутливішої шкіри. Має антибактеріальний ефект завдяки змісту екстракту медичної ромашки.

Бальзам для миття дитячого посуду і іграшок з перших днів життя з іонами срібла - 500 мл

Для пос Серебро
Особливо м'який і делікатний миючий засіб на основі натуральних олій для миття дитячого посуду і іграшок. Підходить для пляшечок, сосок, пустушок, пластмасових і скляных виробів. Має антибактеріальний ефект завдяки вмісту іонів срібла.

Засіб для миття дитячого посуду і іграшок з перших днів життя "Ромашка"- 500 мл

Для пос Ромашка
Спеціальний миючий засіб на основі натуральних олій для миття дитячого посуду і іграшок. Підходить для пляшечок, сосок, пустушок, пластмасових і стекляных виробів. Містить екстракт медичної ромашки.

Рідке крем-мило для малят 400 мл

ж/мыло 400-3 вида
Ми пропонуємо Вам м'яке рідке мило для купання дитини з екстрактами трав, що зручно дозується і зберігає стерильність усередині флакона.
Рідке мило “Карапуз” містить м'які миючі речовини, а також зм'якшуючі і зволожуючі шкіру компоненти, екстракти персика, банана і 5-ти лікарських трав, що мають заспокійливу дію. Після купання з використанням рідкого мила не потрібно застосовувати крем.
Трішки старшим діткам важко мити руки самостійно за допомогою звичайного мила, тому що воно не утримується в маленьких долоньках. Завдяки рідкому милу Ваша дитина буде максимально самостійною, що позбавить Вас багатьох турбот.
 • Фіто-комплекс;
 • Персик-банан;
 • Антибактеріальне з іонами срібла.

Рідке крем-мило для малят 190 мл

ж/мыло 190-3 вида
З екстрактами ромашки, 5 трав та фруктів. Підходить для миття тіла та рук з перших днів життя. Ніжний натуральний склад підтримує природний баланс шкіри малюка. Серія включає 2 види:
 • 5 лікарських трав;
 • Ромашка;
 • Вітамінка.