Тел/факс: +38 (044) 591-08-30
Ел. пошта: info@karapuz.ua
Адреса: вул. Шутова 9-а, Київ 03113
Про нас > Iсторiя компанiї  Виробництво  Торгова марка  Доброчиннiсть  Нагороди, дипломи  Контакти

Виробництво

Фабрика
Усім відомі позитивні якості мила, самої гігієнічної і не токсичної поверхнево-активної речовини, що дозволяє прати навіть речі немовлят і людей з дуже чутливою шкірою. У мила один із кращих показників відпирання різних забруднень.

крем шампунь производство
При цьому прати милом досить важко, адже воно погано розчиняється у воді, погано виполіскується, у порошкоподібному вигляді злипається, при взаємодії з твердою водою утворює нерозчинні солі кальцію і магнію, які викликають посіріння тканини. Що тільки ні робили люди, аби прання за допомогою мила стало зручним процесом. Його терли на тертку, попередньо розчиняли у воді, але жоден з цих способів не давав змоги прати милом за допомогою пральних машин.


лаборатория
Завданням компанії «Карапуз» - виробника дитячого прального порошку на основі мила - було зберегти позитивні якості мила, уникнувши при цьому негативних. Необхідно було гранулювати мильний порошок.
Оскільки традиційна «баштова» технологія не підходить для грануляції мильних порошків, то ученими фірми «Карапуз» була розроблена унікальна технологія грануляції, яку вони змогли впровадити у виробничий процес на своїй фабриці.

Ця технологія дозволяє порошку швидко розчинятися, цілком усуває запиленість, забезпечує стовідсоткове виполіскування. Унікальність її захищена патентами на винахід. Вона підходить для «малого виробництва», що все більше поширюється в усьому світі.

Принциповою відмінністю порошку «Карапуз» від інших дитячих пральних порошків є використання високоякісного малазійського мила на основі пальмової і пальмоядрової олії. Завдяки цьому порошок «Карапуз» білосніжний, ефективно відпирає, повністю виполіскується і не викликає алергічних реакцій у немовлят і людей з підвищеною чутливістю шкіри. Він не утворює густої піни, а наявність помягчувача води дозволяє прати ним у машинках-автоматах.
Компонентами порошку для старших діток є кисневий відбілювач та ензими, що усувають плями, додають тканині яскравість і білизну.

Лікарі радять купати немовлят у відварах з різних трав. Також відомо, що склад морської води близький до плазми крові. Відпочиваючи в морських хвилях, ми начебто народжуємося знову, заряджаємося життєвою енергією. Технологам «Карапуза» вдалося об'єднати підбадьорливий ефект моря і цілющі властивості трав у солі для ванн «Карапуз». Приймаючи ванночки з нашою сіллю Ваш малюк виросте здоровим, у нього буде гарний апетит і міцний сон.

Склад
Часто при виробництві дитячих олійок використовується мінеральна олія, про шкоду якої говорять педіатри і дерматологи. Використання ж рослинних олій низького очищення укорочує термін придатності олії, наслідком чого є поява неприємного запаху й осаду. Компанія «Карапуз» використовує лише високоочищену рослинну олію, що збагачує шкіру дитини вітамінами, зміцнюючи при цьому ліпідну плівку.

Завдяки новій формулі поліпшив свої цілющі якості дитячий крем «Карапуз», зберігши при цьому колишню ціну.

Напрямок діяльності компанії «Карапуз» - це виробництво миючих і косметичних засобів з підвищеними гігієнічними властивостями. Продукція, виготовлена з натуральної сировини без використання мінеральних олій, принесе Вам користь завдяки своїм екологічно чистим компонентам.


Якщо Ви піклуєтеся про своє здоров'я і здоров'я своєї дитини – знайомтеся з нашими товарами!